Your browser does not support JavaScript!

سئوالات متداول

رفع ابهامات در ارتباط با سامانه بادپا

۱- سامانه بادپا برای  چه کسانی طراحی و توسعه داده شده است؟ برای شرکتها و موسساتی که در زمینه حمل و نقل انواع کالا، حمل خودرو، جابجائی اسباب، حمل اثاثیه و ارسال کالا چه بصورت دربستی و خرده بار فعالیت میکنند.

2 . برای استفاده از بادپا آیا به تجهیزات خاصی است؟ خیر با یک گوشی هوشمند و یا یک دستگاه کامپیوتر و خط اینترنت میتوان از امکانات بی نظیر بادپا استفاده نمود.

3 . آیا استفاده از سامانه بادپا نیاز به آموزش خاصی دارد؟ خیر هر فردی با هر سطح سوادی میتواند براحتی کاربر این سامانه استفاده کند.

4 . در بخش خرده بار فعالیت میکنم آیا همکاری آنلاین با همکارانم در شهرهای دیگر امکان پذیر است؟ بله شما میتوانید بصورت آنلاین با شرکای خود ارتباط برقرار کرده و قبل از رسیدن کامیونها به مقصد شرکای خود را از محتوای محموله آگاه سازید و تمامی مکاتبات مورد نیاز خود را بصورت آنلاین انجام دهید.از قبیل بیجک آنلاین، ثبت بسته های مفقودی و ...

5 . آیا با استفاده از بادپا اطلاعات مرتبط با عملکرد شرکت و تمامی مکاتباتی که بصورت آنلاین انجام میشود امن خواهد بود؟ خیر شما بعنوان مدیریت مجموعه میتوانید برای هر کدام از پرسنل و کارکنان شرکت بنا به صلاحدیدتان سطح دسترسی محدود تعریف کرده و هر شخصی را مسئول نظارت و پیگیری قسمت خاصی از سامانه کنید بنایر این هر شخصی به بخشهای دیگر سامانه دسترسی نخواهد داشت.

6 . آیا با استفاده از سامانه بادپا مشغله پرسنل دفتری شرکت بیشتر خواهد شد و نیاز به نیروی انسانی بیشتری است ؟ خیر سامانه بادپا با بررسی فراوان طراحی و توسعه داده شده است و تا حد امکان از هزینه های مالی و زمانی شما خواهد کاست به این ترتیب که بخشی از اطلاعات توسط ارسال کننده کالا، قبل از رسیدن بسته به دست شما در سیستم ثبت خواهد شد و اطلاعات تکمیلی پس از رسیدن بسته توسط پرسنل شما و به هنگام حرکت خودرو به سمت شهر مورد نظر "رسید" آنلاین برای فرستنده کالا (بسته) و تصویری از آن (بیجک) برای شهر مقصد  (شرکت روبروی شما) در کسری از ثانیه ارسال خواهد شد.

7 . آیا استفاده از سامانه بادپا تاثیری در هزینه های جاری شرکت یا موسسه حمل و نقل خواهد داشت؟ استفاده از بادپا  بسیاری از هزینه های جاری مثل دستمزد کارمندان، کاغذ، جوهر و ... را خواهد کاست و از هدر رفتن منابع شما جلوگیری کرده و سالیانه مبلغ زیادی را برای شما پس انداز خواهد کرد.

8 . آیا در سامانه بادپا امکان رهگیری راننده ها در طول شبانه روز بصورت نامحدود وجود دارد؟ بله در این سامانه امکان رهگیری خودروها یکی از مواردی است که در نظر گرفته شده است.

9 . آیا برای رهگیری خودروها در طول مسیر نیاز به نصب دستگاه (سخت افزار) بر روی کامیونهای شرکت مورد نیاز است؟ خیر این امکان با نصب کردن یک اپلیکیشن بر روی موبایل راننده ها مهیا شده است و هیچ هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت.  با نصب این اپلیکیشن میتونید از موقعیت مکانی دقیق خودرو و سرعت حرکت خودرو مطلع شوید.

10 . آیا فقط شرکت فرستنده کامیون میتواند از موقعیت مکانی راننده کامیون آگاه شود؟ خیر شرکت فرستنده و شرکت گیرنده (در شهر مقصد) میتوانند بصورت همزمان موقعیت مکانی خودرو را بر روی نقشه سامانه  مشاهده نمایند.

11 . آیا راننده کامیون برای ارسال موقعیت مکانی خود نیاز به اینترنت دارند؟ خیر در صورت عدم دسترسی به شبکه اینترنت، موقعیت مکانی خودروها  بوسیله اس ام اس  ارسال خواهد شد و بروی نقشه سامانه قابل مشاهده است.

12 . آیا سامانه بادپا برای مشتریان ما تسهیلاتی را هم در نظر گرفته است؟ بله مشتریان شما (ارسال کننده و گیرنده کالا) به محض تخلیه و بارگیری بسته با دریافت رسید بصورت آنلاین  از زمان ارسال بسته و رسیدن آن به مقصد مورد نظر مطلع خواهد شد.

13. آیا امکان این وجود دارد که موسسه ما از برخی از امکانات بادپا بر اساس نیاز مجموعه استفاده نمایند؟ بله در بادپا پکیج های متنوعی برای شرکتها و موسسات بر اساس نیاز آنها تعریف شده است و متغییر خواهد بود.

14 . آیا امکان این وجود دارد که ما فقط از سیستم رهگیری خودروها در سامانه بادپا استفاده کنیم؟ بله این امکان برای شرکتهای مختلف بر اساس نیاز آنها در نظر گرفته شده است و با نصب اپلیکیشن بر روی موبایل رانندگان آن مجموعه و دسترسی آنها به پنل نقشه از همان لحظه فعال خواهد شد و امکان رهگیری وجود دارد.

15 . آیا سامانه بادپا برای معرفی خدمات شرکتها و موسسات تسهیلاتی را در نظر گرفته است؟ بله اگر شما در حوزه حمل و نقل، ارسال کالا، حمل خودرو، جابجائی اسباب و اثاثیه در هر نقطه از ایران فعال هستید میتوانید با داشتن صفحه اختصاصی در سامانه بادپا و مدیریت مستقیم بر آن از آنچه هستید و ارائه میدهید بگویید و با معرفی شرکت یا موسسه خود و معرفی خدمات آن در فضای مجازی برمشتریان خود بیفزایید.

16 . آیا ما میتوانیم به جستجو در سامانه پرداخته و با شرکتهای و موسسه های باربری در هر نقطه از کشور شروع به همکاری کنیم؟ بله شما میتوانید در کسری از ثانیه به شرکتهایی که در سامانه عضو هستند پیشنهاد همکاری داده و همکاری خود را آغاز کنید.

اگر در ارتباط با موارد دیگری سوال دارید میتوانید از طریق پنل تماس، با ما در میان بگذارید، ما در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهیم بود.

Close Image